BİLGİ TALEP FORMU

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Evet
Hayır
GÖNDER
 

YENİ BİR  UP

YENİ BİR EFSANE

Teknik Yapı’nın yüksek kalite standartları, yenilikçi mimari çizgileriyle adından büyük övgüyle söz ettiren ve satışları hızla tamamlanan UP serisi, şimdi yeni halkasıyla büyük bir heyecana daha kapı aralıyor.

UP EFSANESİNİN YENİ YILDIZI

UPLİFE KADIKÖY

Türkiye’de yatırımcısına en çok kazandıran projeler olarak yakın tarihimize imza atan UP serisi, uzun süredir merakla beklenen UPLife Kadıköy’le yine çok değerli ve yeni bir fırsatını daha sizlerle paylaşıyor.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN HIZLA DEĞERLENEN BİR SEMT KADIKÖY

UPLife, İstanbul’un en değerli semtlerinden Kadıköy’ün, kentsel dönüşümle en hızlı değer artışına sahip Fikirtepe’de, Prestij aksı adı verilen mükemmel bir noktada hayata geçiyor.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Uplife Kadıköy hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır
Gönder

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.